اینترنت پر سرعت ماهواره ای با قابلیت وبگردی، دانلود و آپلود

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

موضوعات وب

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

امکانات وب

پر مخاطب ها

آرشیو مطالب

برچسب ها

بتازگی شرکت آمریکایی ViaSat سرویسی به نام Exedeراه اندازی کرده است که خدمات Broadband (باند گسترده) ماهواره ای به کاربران ارائه میدهد و آنها را قادر میسازد در بیشتر نقاط کره زمین از طریق ماهواره به اینترنت پر سرعت دسترسی داشته باشند.

این سرویس اولین بار در نمایشگاه CES شهر لاس و وگاس رونمایی شد.

اکنون به لطف ماهواره ViaSat-1 که چند ماه پیش به فضا پرتاب شد و نسل بعدی سیستم های ماهواره ای میباشد و با استفاده از دیش های مخصوص Exede کاربران میتوانند با پرداخت هزینه ای معادل ۵۰ دلار در ماه + ۱۴۹٫۹۹ دلار هزینه نصب اولیه اینترنت ماهواره ای را با سرعت دانلود ۱۲Mbps/ آپلود ۳Mbps در اختیار داشتنه باشند.

اینترنت ماهواره ای

این شرکت سرویس هایی با سرعت و هزینه کمتر نیز ارائه کرده است.

بر طبق گفته های وبسایت Cnet نسخه آزمایشی اینترنت ماهواره ای ViaSat در نمایشگاه CES دارای سرعت بسیار بالایی در لود صفحات و نمایش ویدیو بوده و تصویر زیر نماینگر میانگین سرعت متوسط آپلود و دانلود این سرویس است.

 

با وجود اینکه بحث راه اندازی اینترنت ملی در ایران بسیار داغ و مورد بحث است و راه اندازی این شبکه در ایران به معنی عدم دسترسی کاربران داخل کشور به شبکه اینترنت جهانی نمیباشد اما اکنون وضعیت نامناسب و بی کیفیت خدمات اینترنت دهی توسط شرکت های تهییه کننده اینترنت (ISP) در داخل کشور باعث نارضایتی بسیاری از کاربران شده است.

حال با ارائه همچنین سرویس هایی در سراسر جهان میتوان امیداور بود که روزی کاربران ایرانی نیز بتوانند طعم خوش اینترنت پر سرعت را با پرداخت هزینه مناسب بچشند.

نویسنده : pcroya بازدید : 197 تاريخ : شنبه 10 آبان 1393 ساعت: 15:44
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123