سیستم ارتباطی جدید استیون هاوکینگ از تکنولوژی SwiftKey استفاده می‌کند

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

موضوعات وب

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

امکانات وب

پر مخاطب ها

آرشیو مطالب

برچسب ها

سیستم ارتباطی پرفسور هاوکینگ پس از سه سال تحقیق به روزرسانی شده و تکنولوژی پیشبینی کلمات SwiftKey نقش اصلی را در این میان بازی می‌کند.

استیون هاوکینگ از امروز به کمک نرم افزار جدیدی با دیگران ارتباط برقرار می‌کند که از تکنولوژی تشخیص کلمات SwiftKey وام گرفته شده است.

پروفسور هاوکینگ برای سال‌های طولانی است که به دلیل بیماری قادر به حرکت و صحبت کردن نیست و از کامپیوتر برای ارتباط با افراد استفاده می‌کند. حالا سیستم جدید به روزرسانی شده توسط اینتل برنامه سوئیفت‌کی را نیز با خود همگام کرده تا بتواند سیستم قدیمی را از پیشبینی حروف به پیشبینی کلمات ارتقا دهد.
 


سیستم قبلی ارتباطی برای دهه‌ها توسط هاوکینگ مورد استفاده قرار می‌گرفته است. هاوکینگ پس از رونمایی از این تکنولوژی با یادآوری شرایط خود در سال‌های اخیر گفت: "داروها قادر به درمان من نبودند، بنابراین به تکنولوژی برای ارتباط با دیگران و زندگی روی آوردم. اینتل برای تقریبا 20 سال است که حامی من است و به من کمک کرده کارهایی که دوست دارم را انجام بدهم. توسعه چنین سیستمی می‌تواند به عنوان عاملی بالقوه در جهت افزایش توانایی‌ها و فائق آمدن بر محدودیت‌های ارتباطی مردم معلول سراسر دنیا مورد استفاده قرار گیرد."

سیستم جدید با نام ACAT برای سه سال توسط اینتل مورد آزمایش و توسعه قرار داشت.

سرعت ارتباط پرفسور هاوکینگ با نرم افزار جدید دو برابر شده و بهبودی 10 برابری نیز در کارهای معمولی مانند گشت و گذار آسان‌تر و دقیق‌تر وب، نگارش و مدیریت ایمیل‌ها، باز کردن یک سند، ویرایش و ذخیره آن و همچنین جابه‌جایی میان کارها ایجاد شده است. اینتل می‌گوید که حالا کافی است کمتر از 20 درصد کاراکترها تایپ شود تا کلمه مورد نظر نمایش داده شود.

سوئیفت‌کی از اپلیکیشن های مشهور اندرویدی و iOS است که با درک مداوم نوع نوشتن کاربر می‌تواند به پیشبینی دقیق کلمات مدنظر وی بپردازد.

نویسنده : pcroya بازدید : 272 تاريخ : جمعه 14 آذر 1393 ساعت: 16:16
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123